אימון בריאות בארגונים

MediCoach Biz – Corporate Wellness Coaching
מעוניין לתת לעובדים כלים לשיפור בריאות ואיכות החיים, איזון עבודה-בית ומניעת שחיקה?

הניסיון מורה כי פעילויות קידום בריאות המתבססות על תוכניות פעילות גופנית או ייעוץ דיאטטי מתאימות ל20% מהעובדים בלבד. מרבית העובדים אינם משתתפים בפועל בתוכניות בריאות אלו.

מחקרים מראים כי 80% מהאנשים שרוצים וצריכים לאמץ אורח חיים בריא ומאוזן, אינם מוכנים לעשות זאת בפועל. על מנת להתחיל שינוי הם זקוקים להתערבות מסוג אחר, המשלבת בתוכה אימון מנטלי המחזק את מוכנותם לשינוי ומסייע ליצירת איזון עבודה-חיים, ניהול סטרס ומניעת שחיקה.

האימון לבריאות ואיכות חיים עושה את זה בדיוק!

אז מהו אימון לבריאות?
האימון לבריאות הוא ליווי המסייע לעובד להשיג שינוי חיובי ומתמשך בבריאותו ובאיכות חייו באמצעות שינוי בדפוסי המחשבה וההתנהגות. התהליך מתמקד בהגברת מודעות ומוטיבציה פנימית, חיזוק האמונה העצמית, פתרון חסמים אישיים המונעים מהאדם הצלחה לאורך זמן ושיפור במיומנויות ניהול סטרס ושחיקה.

האימון לבריאות ואיכות חיים ניתן באופן אישי או קבוצתי ומתייחס ל-4 תחומי בריאות ואיכות חיים מרכזיים:

* ניהול סטרס ואיזון עבודה-חיים
* מניעת שחיקה
* אימון לאורח חייים בריא
* הובלת שינוי בריא בבית – אימון להורים לילדים עם עודף משקל

יתרונות האימון לבריאות ואיכות חיים
הגדלת תפוקת העובדים
צמצום היעדרויות בשל מחלות ופגיעות
שימור עובדים
איזון עבודה-בית
שיפור מודעות ומוכנות לקיים ולהתמיד בפעילות גופנית ותזונה מאוזנת
אימון לבריאות בארגון משפר היענות לפעילויות בריאות בקרב עובדים. האופי החוויתי שלו והתייחסות שניתנת בו גם לניהול סטרס ואיזון עבודה-בית מסייעים ליצירת מורל, אנרגיה, רוגע וגישה אפקטיבית לחיים ולעבודה: תוצאות מוחשיות מדידות המעלות את רווחת החברה.

סדנת היכרות – אימון בריאות לעובדים
סדנת היכרות והתנסות ראשונית עם האימון לבריאות מיועדת לכל מי שרוצה לאמץ הרגלי בריאות ואיכות חיים וזקוק לעידוד ותמיכה בדרך.
בסדנה נדבר על מה עוצר אותנו מלהצליח לעשות שינוי באיכות חיינו ומה כדאי לעשות על מנת לייצר חיים בריאים ומאוזנים. הסדנה תכלול תרגילים חווייתיים והתנסות בפועל באימון בריאות בקבוצה.
למשתתפי הסדנה יוצא תהליך אימון אישי או קבוצתי במחירים נוחים.
אודות מדיקואצ' ביז
מבית MediCoach החברה המובילה בארץ את תחום האימון לבריאות ואיכות חיים החל משנת 2007. MediCoach Biz מספקת שרותי אימון לבריאות ואיכות חיים לארגונים, חברות ועסקים.
אנו עובדים לפי מודל מבוסס מחקר של שינוי התנהגות בתחום הבריאות. אנו מומחים ביישום ובשימור ולא מסתפקים במתן מידע וחינוך. ב-6 השנים האחרונות סייענו לאלפי לקוחות לעשות שינוי שנשמר בבריאותם ואיכות חייהם. יש לנו ניסיון בעבודה עם ארגוני בריאות גדולים: שירותי בריאות כללית, מכבי, בתי חולים ועוד אלפי לקוחות פרטיים. נשמח לסייע גם לארגון שלך לתמוך בבריאותם ואיכות חייהם של העובדים!
התקשר עוד היום
וקבל הצעה עבור ארגונך!

03-7313939
“לאדם בריא יש 1000 משאלות, לאדם חולה יש רק משאלה אחת”